Firma Mega Sport działa w branży rowerowej od piętnastu lat, od kiedy to w miejscowości Chojna uruchomiliśmy pierwszą placówkę. Stopniowo rozbudowywaliśmy firmę i na chwilę obecną posiadamy kilkanaście placówek na terenie województwa zachodniopomorskiego (adresy znajdują się powyżej w zakładce "Nasze sklepy"). Solidna praca i upór w dążeniu do wyznaczonych celów spowodowały, że jesteśmy solidnym ogniwem rowerowej branży, jednym z czołowych kontrahentów kilku producentów rowerów, a także czynnym uczestnikiem szeroko rozumianego rowerowego świata.

Mega Sport to przede wszystkim handel rowerami, a także skuterami, motorowerami i pojazdami ATV. Ale nie tylko, ponieważ realizowaliśmy i realizujemy różne projekty. Przez kilka lat posiadaliśmy swój team zjazdowy, którego członkowie rywalizowali podczas zawodów w Polsce, Czechach, Austrii oraz Szkocji. Największym sukcesem naszego zawodnika było zdobycie pucharu Austrii. Obecnie naszą chlubą jest maraton Coolbike 20, który stanowi wspaniałą imprezę; nie tylko kolarską. Hasło Coolbike było pierwotnie określeniem salonu w Szczecinie, a z upływem czasu stało się marką rozpoznawczą naszej firmy oraz wielu naszych projektów. Jak chociażby wymieniony wcześniej maraton.

Idąc z duchem czasu poszerzyliśmy kiedyś obszar sprzedaży uruchamiając sklep internetowy oraz aukcje na portalu Allegro. Działanie na kilku polach sprzedaży, organizowanie plenerowych imprez i czynny udział w rowerowej dziedzinie daje nam sporo satysfakcji, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Po prostu... sukces!

Dane siedziby firmy:

"Megasport" Spółka Jawna M.Grynkiewicz, K.Plinta, J.Plinta

ul.Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin

NIP 852-22-45-348

KRS 0000208239